22-25 AUGUSTI 2024

COPENHAGEN BOAT SHOW

TILMELD DIT BESØG

Oplev Luksus på Copenhagen Boat Show 2024 med Princess Yachts

Vi inviterer dig til at deltage i Copenhagen Boat Show 2024, der finder sted fra den 22. til den 25. August ved Ishøj Havn. Oplev en verden af luksus og innovation med Princess Yachts  Danmark. Copenhagen Boat Show er en af de mest betydningsfulde bådmesser i Skandinavien, der tiltrækker både entusiaster og professionelle fra hele skandinavia. Messeområdet strækker sig over de smukke omgivelser ved Ishøj Havn, hvor et bredt udvalg af både, fra små sejlbåde til luksusyachter, bliver præsenteret.

Hvad kan du forvente:

Eksklusive fremvisninger: Udforsk de nyeste modeller fra Princess Yachts, kendt for deres elegante design og avancerede teknologi.

Personlige rundvisninger: Vores ekspertteam er til stede for at guide dig gennem vores yachter og besvare dine spørgsmål.

Netværksmuligheder: Mød andre yacht-entusiaster og professionelle fra branchen.

Inspiration og information: Få indsigt i de seneste trends og teknologier inden for maritimt design.


LINE-UP

Princess F65
Princess F45
Princess V40

*Kan blive ændret før udstillingen

 

E X P E R I E N C E   T H E   E X C E P T I O N A L

OM BÅDMESSEN

Copenhagen Boat Show er Danmarks største flydende bådmesse, som afholdes for 8. år i træk.

UDSTILLEDE BÅDMODELLER

Princess F65
Princess F45
Princess V40

*Kan blive ændret før udstillingen

ÅBNINGSTIDER

Torsdag den 22. august 12.00 – 18.00
Fredag ​​og lørdag den 23. og 24. august  10.00 – 18.00
Søndag den 25. august 10.00 – 17.00

STED

Søhesten 1C, 2635 Ishøj, Danmark

FORUDBESTIL VENLIGST JERES BESØG PÅ FORHÅND
VIDEO & FOTON FRA TIDLIGERE ÅR
contact
contact

KONTAKT OS

Vi glæder os til at komme i kontakt med Dig!

BESTILLE RESERVEDELE

Hvis det tilbehør eller reservedele du ønsker, ikke er tilgængelig i vores webshop?

Princess Yachts Denmark ApS

Åbningstider
Mandag – Fredag 09:00 – 17:00
Andre tidspunkter efter aftale.

Princess Yachts West Sweden AB

Åbningstider
Mandag – Torsdag 07:30 – 17:00
Fredag 07:30 – 14:00
Andre tidspunkter efter aftale.

Princess Yachts Norway AS

Åbningstider
Mandag – Fredag 09:00 – 16:30
Andre tidspunkter efter aftale.

Åbningstider
Månd – Fred 9:30 – 18 (sommar)
Månd – Fred 9:30 – 17 (vinter)
Andre tidspunkter efter aftale.

EJER & BESTYRELSE

Sverige | Norge | Danmark

benny-martinsson_2017-sv_500x500px
Benny Martinsson

Ejer | Bestyrelsesmedlem
CEO
benny@princessyachts.se
M: +46 70 644 21 10

jessica-martinsson_southampton-2017-sv_500x500px
Jessica Martinsson, M.Sc.

Ejer | Bestyrelsesmedlem
Salg, Marketing & Økonomi
jessica@princessyachts.se
M: +46 70 668 77 13

Lars Falkeskog

Ejer | Bestyrelsesformand

DEN DANSKE KONTOR

Mads Roepstorff-500x500
Mads Roepstorff

Managing Director Denmark & Salg
mads@princessyachts.dk
M: +45 40 10 18 84

Nicolai Sander-web
Nicolai Sander

Sales Executive
nicolai@princessyachts.dk
M: +45 40 23 18 81

niclas-juvakka
Niclas Juvakka

Indkøbere & Dele Salg
support@princessyachts.se

Shayda-web
Shayda Mehran

Coordinator & Office Manager
shayda@princessyachts.dk
M: +45 70 26 84 84

Vlatko Verovic-web
Vlatko Verovic

Aftersales Denmark
support@princessyachts.dk

DET SVENSKE KONTOR

Johan Stübner-PYS
Johan Stübner

Sales Executive
johan@princessyachts.se
T +46 70 644 28 42

jane cooper 500x500 web
Jane Cooper

Finance Manager Scandinavia
finance@princessyachts.se
T +46 10 146 58 35

Processed with VSCO with b1 preset
Nellie Petersen

Markedskoordinator Skandinavien
marketing@princessyachts.se
M: +46 70 644 21 51

niclas-juvakka
Niclas Juvakka

Indkøbere & Dele Salg
support@princessyachts.se

jesper-rohlander-sv_500x500px
Jesper Röhlander

Service Manager Sverige
jesper@princessyachts.se
M: +46 70 644 21 02

Kalle-Wallin
Kalle Wallin

Technical Aftersales
support@princessyachts.se

staff, person
Mattias Rutgersson

Technical Aftersales
support@princessyachts.se

DET NORSKE KONTOR BERGEN

svein-erik-palmstrom_oslo-2017-sv_500x500px
Svein Erik Palmstrøm

Managing Director Norge & Salg
sveinerik@princessyachts.no
M: +47 477 62 069

Petter Mork-Knudsen-PYS
Petter Mork Knudsen

Salg & Service West Norge
petter@princessyachts.no
M: +47 918 42 349

niclas-juvakka
Niclas Juvakka

Indkøbere & Dele Salg
support@princessyachts.se

Robert-Pedersen
Robert Pedersen

Verkstadschef
robert@princessyachts.no
M: +47 459 53 020

Stian-Ostebrod
Stian Østebrød

Service Norge

DET NORSKE KONTOR OSLO

Eva-Dammen-100
Eva Dammen

Manager East Norge & Salg
eva@princessyachts.no
M: +47 477 60 887

stein-ulltveit-moe
Stein Ulltveit-Moe

Salg & Service East Norge
stein@princessyachts.no
M: +47 477 59 663

staff, person
Rekrytering pågår

Service Norge

niclas-juvakka
Niclas Juvakka

Indkøbere & Dele Salg
support@princessyachts.se