fbpx

contact
contact

KONTAKT OS

Vi glæder os til at komme i kontakt med Dig!

BESTILLE RESERVEDELE

Hvis det tilbehør eller reservedele du ønsker, ikke er tilgængelig i vores webshop?

Princess Yachts Denmark ApS

Åbningstider
Mandag – Fredag 09:00 – 17:00
Andre tidspunkter efter aftale.

Princess Yachts West Sweden AB

Åbningstider
Mandag – Torsdag 07:30 – 17:00
Fredag 07:30 – 14:00
Andre tidspunkter efter aftale.

Princess Yachts Norway AS

Åbningstider
Mandag – Fredag 09:00 – 16:30
Andre tidspunkter efter aftale.

Åbningstider
Månd – Fred 9:30 – 18 (sommar)
Månd – Fred 9:30 – 17 (vinter)
Andre tidspunkter efter aftale.

EJER & BESTYRELSE

Sverige | Norge | Danmark

benny-martinsson_2017-sv_500x500px
Benny Martinsson

Ejer | Bestyrelsesmedlem
CEO
benny@princessyachts.se
M: +46 70 644 21 10

jessica-martinsson_southampton-2017-sv_500x500px
Jessica Martinsson, M.Sc.

Ejer | Bestyrelsesmedlem
Salg, Marketing & Økonomi
jessica@princessyachts.se
M: +46 70 668 77 13

Lars Falkeskog

Ejer | Bestyrelsesformand

DEN DANSKE KONTOR

peter-vinther-sv_500x500px
Peter Vinther

Managing Director Denmark & Sales
peter@princessyachts.dk
M: +45 40 10 18 84

Thomas-Lykke
Thomas Lykke

Sales Executive
thomas@princessyachts.dk
M: +45 40 24 18 84

seweryn-jaeger-sv_500x500px
Seweryn K. Jæger

Indkøbere & Dele Salg
support@princessyachts.dk

Veit-Kormannshaus-Krei
Veit Kormannshaus Krei

Mekaniker
support@princessyachts.dk
T: +45 32 67 13 25

Michael-schmidt-500x500
Michael Schmidt

Mekaniker
support@princessyachts.dk
T: +45 32 67 13 25

DET SVENSKE KONTOR

Alexander-Tilly
Alexander Tilly

Sales Executive
alexander@princessyachts.se
M: +46 70 644 28 42

profile
Jane Cooper

Finance Manager Scandinavia
finance@princessyachts.se
T +46 70 644 21 30

nellie-petersen
Nellie Petersen

Markedskoordinator Skandinavien
marketing@princessyachts.se
M: +46 70 644 21 51

seweryn-jaeger-sv_500x500px
Seweryn K. Jæger

Indkøbere & Dele Salg
support@princessyachts.se

jesper-rohlander-sv_500x500px
Jesper Röhlander

Service Manager Sverige
jesper@princessyachts.se
M: +46 70 644 21 02

Kalle-Wallin
Kalle Wallin

Technical Aftersales
support@princessyachts.se

DET NORSKE KONTOR BERGEN

svein-erik-palmstrom_oslo-2017-sv_500x500px
Svein Erik Palmstrøm

Managing Director Norge & Salg
sveinerik@princessyachts.no
M: +47 477 62 069

petter-mork-knudsen-sv_500x500px
Petter Mork Knudsen

Salg & Service West Norge
petter@princessyachts.no
M: +47 918 42 349

seweryn-jaeger-sv_500x500px
Seweryn K. Jæger

Indkøbere & Dele Salg
support@princessyachts.no

Robert-Pedersen
Robert Pedersen

Verkstadschef
robert@princessyachts.no
M: +47 459 53 020

Stian-Ostebrod
Stian Østebrød

Service Norge

fredrik_fluge_nielsen_web
Fredrik Fluge Nilsen

Service Norge

DET NORSKE KONTOR OSLO

Eva-Dammen-100
Eva Dammen

Manager East Norge & Salg
eva@princessyachts.no
M: +47 477 60 887

stein-ulltveit-moe
Stein Ulltveit-Moe

Salg & Service East Norge
stein@princessyachts.no
M: +47 477 59 663

profile
Rekrytering pågår

Service Norge

seweryn-jaeger-sv_500x500px
Seweryn K. Jæger

Indkøbere & Dele Salg
support@princessyachts.no