contact
contact

KONTAKT OS

Vi glæder os til at komme i kontakt med Dig!

Princess Yachts West Sweden

Åbningstider

Mandag – Torsdag 07:30 – 17:00
Fredag 07:30 – 14:00
Andre tidspunkter efter aftale.

Princess Yachts West Norway

Åbningstider

Mandag – Fredag 09:00 – 16:30
Andre tidspunkter efter aftale.

Princess Yachts Denmark

Åbningstider

Mandag – Fredag 09:00 – 17:00
Andre tidspunkter efter aftale.


Hvis det tilbehør eller reservedele du ønsker, ikke er tilgængelig i vores webshop, bedes du sende en e-mail til følgende oplysninger aftersales@princessyachts.dk

  • Båd model
  • Skrognummer eller bygge nr
  • Beskrivelse af artikel
  • Artikelnummer, hvis tilgængelig
  • Foto på artiklen
  • Leveringsadresse


Navn (obligatorisk)

Email (obligatorisk)

Telefon (obligatorisk)

Meddelelse

Vi vil gerne holde kontakt med dig med information omkring din båd, vores seneste tilbud og invitationer til events og båd udstillinger sammen med produkter og services fra os. Vi vil aldrig sælge dine data og vil gemme dine data på en sikker og forsvarlig made. Hvis du giver tilladelse til at vi må kontakte dig med dette formål venligst kryds de relevante bokse af for at vælge de måder du er tilfreds med at modtage informationer fra os. Du kan opdatere dine præferencer på et hvilket som helst tidspunkt ved at sende email til info@princessyachts.dk.
MailEmailSMSTelefon

EJER & BESTYRELSE

Sverige | Norge | Danmark

benny-martinsson_2017-sv_500x500px
Benny Martinsson

Ejer | Bestyrelsesmedlem
CEO Sverige & Salger
benny@princessyachts.se
M: +46 70 644 21 10

jessica-martinsson_southampton-2017-sv_500x500px
Jessica Martinsson, M.Sc.

Ejer | bestyrelsesmedlem
Salg, Marketing & Økonomi
jessica@princessyachts.se
M: +46 70 668 77 13

Lars Falkeskog

Ejer | Bestyrelsesformand

Marie Falkeskog

Ejer | bestyrelsesmedlem

DEN DANSKE KONTOR

peter-vinther-sv_500x500px
Peter Vinther

CEO Denmark & Sales
peter@princessyachts.dk
M: +45 40 10 18 84

profile
Sales Executive wanted

Ansøg her

john-pedersen-sv_500x500px
John Pedersen

Service Danmark
john@princessyachts.dk
M: +45 40 33 18 84

profile
Vi leder efter en mekaniker i Danmark
seweryn-jaeger-sv_500x500px
Seweryn K. Jæger

Indkøbere & Dele Salg
aftersales@princessyachts.dk

DET SVENSKE KONTOR

lotta-soderblom_sv_v2_500x500px
Lotta Söderblom

Markedskoordinator Skandinavien
lotta@princessyachts.se
M: +46 70 644 21 51

Daniel-Hogstrom
Daniel Högström

Salg
daniel@princessyachts.se
M: +46 70 644 28 40

Alexander-Tilly
Alexander Tilly

Salg
alexander@princessyachts.se
M: +46 70 644 28 42

seweryn-jaeger-sv_500x500px
Seweryn K. Jæger

Indkøbere & Dele Salg
aftersales@princessyachts.se

mirsad-nuhanovic-sv_500x500px
Mirsad Nuhanovic

Workshop Manager Sverige
mirsad@princessyachts.se
M: +46 70 644 21 30

jesper-rohlander-sv_500x500px
Jesper Röhlander

Service Manager Sverige
jesper@princessyachts.se
M: +46 70 644 21 02

Magnus-Nystrom
Magnus Nyström

Service Sverige

Peter-Andersson
Peter Andersson

Service Sverige

profile
Patrik Gunnarsson

Service Sverige

DET NORSKE KONTOR

svein-erik-palmstrom_oslo-2017-sv_500x500px
Svein Erik Palmstrøm

CEO Norge & Salg
sveinerik@princessyachts.no
M: +47 93 68 84 81

petter-mork-knudsen-sv_500x500px
Petter Mork Knudsen

Salg & Service Norge
petter@princessyachts.no
M: +47 918 42 349

Arne-Toftevag
Arne Toftevåg

Service Norge

bjarne-trefall
Bjarne Trefall

Service Norge

seweryn-jaeger-sv_500x500px
Seweryn K. Jæger

Indkøbere & Dele Salg
aftersales@princessyachts.no